Matematikos savaitė

Kovo 14-17 dienomis mokykloje buvo organizuota matematikos savaitė „Matematika šalia mūsų“.

Savaitės metu vyko konkursas „Iš matematikos istorijos“. Nugalėtoja tapo  7 kl. mokinė Bliujutė Aistė. Veikė mokinių kūrybinių darbų paroda: mokinių braižytos spirogramos, fraktalai, foto būrelio narių nuotraukų paroda  „Geometrinės figūros šalia mūsų“. Vyko skaičiaus Pi konkursas.

107 skaitmenis išmoko 8 klasės mokinė Rosita Griciūtė, 86 skaitmenis išmoko 4 klasės mokinys Ugnius Gedvilas, 51 skaitmenį  išmoko 5 kl. mokinė Gintarė Buivydaitė. Visose klasėse pravestos matematinės viktorinos „Taip ir ne“. Kovo 17 dieną 16 mokinių dalyvavo tarptautiniame „Kengūros“ konkurse. Nugalėtojai ir aktyviausi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais.