Visuotinis tėvų susirinkimas

Kovo 18 d. Šateikių pagrindinėje mokykloje vyko visuotinis tėvų susirinkimas, kuriame dalyvavo mokinių tėveliai, globėjai, mokytojai, Plungės PPT psichologė Birutė Žiūraitienė, Šateikių bibliotekos vedėja ir tėvų tarybos pirmininkė Margarita Gedvilienė, Šateikių kultūros centro direktorė Danutė Šatkuvienė bei Šateikių bendruomenės pirmininkė Milda Ripkauskienė.

Tėvų bendruomenei buvo pristatytas neseniai paskirtas mokyklos direktorius Paulius Zakalskis.

Po moksleivių sveikinimo koncerto psichologė Birutė Žiūraitienė perskaitė pranešimą „Z karta ir patyčių problemos“.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalicija Kubilienė supažindino tėvų bendruomenę su ugdymo (si) rezultatais, mokykloje organizuojamu neformaliu ugdymu ir mokyklos mikroklimatu.

Po visuotinio tėvų susirinkimo tėvai dalyvavo klasių tėvų susirinkimuose