1,2 % parama (pajamų mokesčio skyrimas)

Kviečiame mokinių tėvelius, mokytojus, mokyklos darbuotojus ir visus neabejingus mokyklos gerovei 1,2% gyventojų pajamų mokestį skirti Šateikių pagrindinei mokyklai.

Tapkite mokyklos rėmėjais ir prisidėkite prie mokyklos vystymosi.

Prašymo skirti paramą formą galima užpildyti ir išsiųsti šiais būdais:

• elektroniniu būdu per elektroninio deklaravimo sistemą (EDS);
  • įteikti tiesiogiai VMI. Užpildytą popierinę formą galima pateikti bet kurioje VMI;
  • atsiųsti paštu (išskyrus elektroninį paštą). Užpildytą popierinę formą galima atsiųsti į VMI prie FM Mokestinių prievolių departamento Dokumentų tvarkymo ir archyvavimo skyrių adresu: Neravų g. 8, 66257 Druskininkai.

Rekvizitai būtini prašymui užpildyti:

Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 191131213

Paramos gavėjo pavadinimas: Plungės r. Šateikių pagrindinė mokykla

Buveinės adresas: Žemaitės g. 14, Šateikių k., Plungės r.

Paramos gavėjo tipas: 2

Paramos gavėjo kodas: 1 9 1 1 3 1 2 1 3

Skiriant 1.2 procentų paramą internetu:

1. Prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos čia: (EDS) .
  2. Viršutiniame EDS meniu pasirinkite „Deklaravimas“, tada kairiajame vertikaliame meniu – „Pildyti formą“.
  3. Pasirinkite „Prašymas skirti paramą“.
  4. Užpildykite FR0512 v.4 formą tiesiogiai EDS portale.
  5. Formoje užpildykite asmeninius duomenis bei šiuos laukelius, (!) pažymėtus laukelius užpildyti būtina:

5 Mokestinis laikotarpis – nurodykite mokestinį laikotarpį, už kurį pateikiate formą, pvz. 2019

6S Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams – pažymėkite varnele ✔

E1 Gavėjo tipas – 2 [paramos gavėjas]

E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) –1 9 1 1 3 1 2 1 3

E4 Mokesčio dalies dydis (procentais) – iki 1,2

Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – pildoma tik norint paramą skirti ilgiau nei vienerius metus.

Užpildžius duomenis, spausti PATEIKTI („Pateikti dokumentą VMI“) ir patvirtinti formos pateikimą.

Jei paraišką teiksite ne internetu (popierinį variantą):

Atsispausdinkite šį dokumentą:  FR0512 v.4

Įrašykite savo asmeninius duomenis ir pristatykite į savo gyvenamosios vietos VMI arba siųskite paštu į VMI prie FM Mokestinių prievolių departamento Dokumentų tvarkymo ir archyvavimo skyrių adresu: Neravų g. 8, 66257 Druskininkai.

Jei turite papildomų klausimų, būtinai kreipkitės į mus: +370 448 48514

Ši parama mokesčių mokėtojui nieko nekainuoja. Daugiau informacijos apie deklaravimą www.vmi.lt ir https://deklaravimas.vmi.lt

Dėkojame už paramą.