Prevenciniai mokymai

2016 m. balandžio 11 d. Šateikių pagrindinėje mokykloje vyko Klaipėdos apskrities VPK Plungės rajono policijos komisariato vykdomo projekto „Policijos, savivaldybės bei sveikatos ir švietimo įstaigų bendradarbiavimo bei darbuotojų gebėjimų vykdant narkotinių medžiagų vartojimo prevenciją stiprinimas“ teoriniai mokymai, skirti visai mokyklos bendruomenei, seniūnijos darbuotojams, Šateikių vaikų dienos centro darbuotojams ir savanoriams, miestelio gyventojams.

Skaityti toliau

Projektinė diena „Mano gimtoji kalba”

23
Balandžio 6 d. mokykloje surengta projektinė diena „Mano gimtoji kalba“. Pradinių klasių mokiniai ir priešmokyklinės grupės vaikai dalyvavo dailyraščio konkurse, viktorinoje, rašė diktantą, dainas ir eiles skyrė savo tėvynei Lietuvai ir gimtajai kalbai.

Skaityti toliau