Lietuvos mokyklų žaidynių šaškių varžybos

2016 m. balandžio 15 d. Plungėje vyko  rajoninės Lietuvos mokyklų žaidynių  šaškių varžybos. Komandos rungtyniavo  dviejose amžiaus grupėse. 2005 m. ir jaunesniųjų grupėje mūsų mokyklos komanda nugalėjo Senamiesčio pagrindinės mokyklos mokinius,  iškovojo pirmąją vietą ir  teisę dalyvauti finalinėse varžybose, kurios vyks Kuršėnuose. Komandai atstovavo Laurynas Matevičius, Ugnius Gedvilas, Lukas Ripkauskas ir Viktorija Proninaitė.

Antroje grupėje, kur dalyvių amžius neribojamas, mūsų mokyklos komanda nugalėjo Senamiesčio pagrindinės mokyklos  bei „Saulės“ gimnazijos komandas. Šateikiškiai  iškovojo pirmąją vietą ir  teisę dalyvauti finalinėse varžybose Jonavoje. Komandoje idė Rosita Griciūtė, Vitalijos Antonenkovas, Dovydas Šakalys ir Mikas Salys.