Šateikių pagrindinės mokyklos mokiniai – superfinalo „MrGolas“ ketvirtosios vietos laimėtojai

Gruodžio 13-osios rytas Šateikių pagrindinėje mokykloje buvo tikrai neeilinis, nes visa mokyklos bendruomenė audringais plojimais,  plakatais ir džiaugsmingais šūksniais sutiko ir  sveikino šauniuosius savo mokyklos  futbolininkus ir jų  fizinio ugdymo mokytoją – trenerį  Aloyzą Paulauską.

Raudonu kilimu žengė ir  diplomais, gėlėmis  bei mokyklos direktorės bučiniais  buvo apdovanoti Gitas Mačernius, Tomas Kupšys, Mantas Sausdravas, Gintaras Baltrimas, Laurynas Matevičius, Lukas Ripkauskas ir Mikas Salys. Tai mokyklos vaikinų  komandos nariai, kurie  Lietuvos masinio futbolo asociacijos rengiamo „MrGolas“ U-16 salės futbolo turnyre varžėsi  tarp dešimties geriausių  respublikos  mokyklų komandų ir iškovojo garbingą 4-ąją vietą. Šis laimėjimas tikrai svarbus, nes turnyre savo jėgas  išbandė net 87 komandos iš  daug mokinių turinčių Lietuvos mokyklų ir gimnazijų, o mūsų nedidukės kaimo mokyklos šešiolikmečių komandoje žaidė net ne vieni dešimtokai, bet ir trys aštuntos klasės mokiniai. Nuo pat pirmųjų varžybų Plungės savivaldybėje iki superfinalo Prienuose  vaikinukams tikrai reikėjo daug ištvermės ir jėgų. Džiugu, kad  vis populiarėjantį salės futbolą puikiai žaidžia ir savo mokyklą garsina   šaunieji Šateikių pagrindinės  mokyklos sportininkai.

Dėkojame komandos rėmėjams Šarūnui ir Karoliui Aučiams už materialinę ir moralinę paramą vykstant į varžybas.