Mažieji laukia Kalėdų

Šv. Kalėdų laukimas – prasmingas susikaupimo, gerumo ir džiugesio laikotarpis, kuris neaplenkė ir Šateikių pagrindinės mokyklos priešmokyklinukų. Mažieji rašė laiškus Kalėdų Seneliui, išsakė savo slapčiausius lūkesčius. Papuošė eglutę klasėje, gamino žaisliukus. Danieliaus ir jo mamos kūrinėliai iškeliavo į kalėdinių žaisliukų parodą Kaunan. Iš taip retai iškrintančio sniego mažieji nulipdė didžiulį besmegenį parke. O gruodžio 4 dieną kartu su ikimokyklinukais vaikai vyko į Plungės M. Oginskio rūmus, kur įsikūrusi  Kalėdų Senelio rezidencija. Čia visus pasitiko dvi Kalėdų Senelio padėjėjos – elfės. Vaikučiai klausėsi pasakos, žaidė žaidimus, puošė meduolius. Na, o svarbiausia –  įsiminė stebuklingą burtažodį: „Gerumas tirpdo ledus“.