A. Vinokuro pedagoginio teatro pilietiškumo pamoka

Šateikių pagrindinėje mokykloje pradėti vykdyti keli ilgalaikiai projektai. Vienas iš jų yra „Pasimatuok savo emociją šiandien“. Projektas vykdomas keliais etapais: kartu su mokiniais aptariama veikla, išsakomos nuomonės, pasiūlymai, pasidalijama veiklos sritimis.

Vienas pirmųjų projekto renginių – A. Vinokuro pedagoginio teatro pilietiškumo pamoka. Tam, kad geriau suprastume, pažintume, įvertintume save, reikia suprasti, kokioje visuomenėje gyvename. Aktorius, rašytojas, cirko artistas A. Vinokuras pasitelkęs teatrą, muziką nagrinėjo aktualias temas: aš ir visuomenė, lojalumas, meilė, pagarba sau ir kitam, pilietinė drąsa pasakyti „ne“ narkotikams ir savižudybei, patyčios ir smurtas šeimoje.

Susitikimas nepaliko abejingų, kiekvienas susimąstė, įvertino savo emocijas, savo vietą šiuolaikinėje visuomenėje.

Kitas projekto etapas – mokinių emocijų skalė.