Edukacinė išvyka

Spalio 23 d.  mūsų mokyklos vadovai ir mokytojai lankėsi Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijoje. Vizito tikslas – kvalifikacijos kėlimas (aktyviųjų mokymo metodų taikymas pamokose, ugdymo turinio individualizavimas ir diferencijavimas bei mokinių įsivertinimas).

Gimnazijoje mokytojai  apžiūrėjo šiuolaikinėmis IT ir kitomis mokymosi priemonėmis bei įranga aprūpintus kabinetus, gražias edukacines  erdves, stebėjo ir aptarė pamokas, įgijo naujų patirčių ir už tai nuoširdžiai dėkoja šios ugdymo įstaigos direktorei Rimai Širvinskienei, direktorės pavaduotojai ugdymui Laimai Bartkuvienei ir gimnazijoje dirbantiems mokytojams, kurie maloniai priėmė ir  dalijosi savo patirtimi.

Edukacinė išvyka  joje dalyvavusiems  mokytojams patiko ir buvo naudinga. Džiugu, kad mūsų mokykloje  sudaromos sąlygos ir skatinama tobulėti, kokybiškai bei šiuolaikiškai dirbti ir  dalyvauti kompetencijų ugdymosi veiklose.