Plungės krašto pažinimo diena

……………………….Šių metų sausio 11-oji diena  mūsų mokykloje buvo   Plungės krašto pažinimo diena, todėl vyresniųjų  klasių mokiniai lankė įžymias Plungės vietas, o PUG vaikai, pradinių bei 5 ir 6 kl. mokiniai stengėsi kuo daugiau sužinoti apie Šateikių praeitį. Juk šiemet miestelis švenčia net 425-ąsias savo  metines, o mokykla minės  gyvavimo šimtmetį.  Tądien mokiniai dar kartą  apžiūrėjo  išlikusius Pliaterių dvaro pastatus ir bažnyčią, kurioje susituokė M. K. Čiurlionis ir rašytoja S. Kymantaitė, prisiminė Pliaterių giminės ir mokyklos istoriją, klausėsi apie Šateikius legendų, žiūrėjo filmus.  Pradinių klasių mokiniai jiems patikusią legendą iliustravo, kūrė pasakojimus, dalyvavo viktorinoje. Na, o penktokai ir šeštokai, kartodami tai, ką sužinojo, sprendė kryžiažodžius. Buvo įdomu ir naudinga.