Mokytojų edukacinė išvyka „Pažintinės mokinių veiklos organizavimo galimybės“

Planuodami birželio mėnesio darbus, nusprendėme, kad edukacinė išvyka yra puikus būdas sustiprinti ne tik motyvaciją, bet ir kvalifikaciją. Tad birželio 20 dienos ankstų rytą išvykome link Druskininkų. Kelionės pradžioje apsilankėme ant Punios piliakalnio, kur susipažinome su Pilėnų istorija ir legendiniu jos kunigaikščiu Margiriu. Vėliau vykome į Merkinę, kur lankytojų centre vietinis gidas pravedė programą „Merkinė- carų, kunigaikščių ir karalių miestas“. Po to apsilankėme prie V. Krėvės- Mickevičiaus paminklo ir kryžių kalnelyje, kur kentėjo ir žuvo kovotojai už laisvę. Vėliau pakilome į apžvalgos bokštą ir Merkinės piliakalnį, iš kur atsivėrė įspūdinga Nemuno panorama. Pakeliui į Druskininkus užsukome į Liškiavos vienuolyno ansamblį, ten išklausėme vienuolyno istoriją ir grožėjomės išlikusiais dailės paminklais. Atvykę į Druskininkus, lankėmės M. K. Čiurlionio memorialiniame ir Druskininkų miesto muziejuose. Po to lynų keltuvu persikėlėme į kitą Nemuno krantą. Vakarop pasigrožėję muzikinio fontano šou ir atsigaivinę trykštančiu natūraliu mineraliniu vandeniu pasukome link namų. Grįžtant namo diskusijų ir aptarimo metu džiaugėmės įgyvendintais išvykos tikslais ir įgytomis žiniomis bei patirtimis.