Moksleivių protų mūšio „Nesurūkyk savo sveikatos“ finalas

………G15369632_10202420032258605_1546709389_oruodžio 7 d. popietę Plungėje vyko 7-8 klasių mokinių proto mūšio „Nesurūkyk savo sveikatos“ finalas, kurį organizavo Plungės rajono policija ir Visuomenės sveikatos biuras. Jame rungėsi devynios Plungės r. mokyklų komandos. Mūsų mokyklą a tstovavo 8-okių merginų komanda „Forever young“. Rungtys vyko trimis etapais: komandos prisistatymas, atsakinėjimai į klausimus, kūrybinė užduotis. Komandos pristatymo rungtyje merginų komandos prisistatyme panaudota gyva cigaretė nepaliko  komisijos ir žiūrovų abejingų. Nors prizinės vietos šį kartą iškovoti nepavyko, merginos nenusiminė. Namo išlydėtos su atminimo dovanėlėmis, gera nuotaika bei pagilintomis žiniomis apie rūkymo žalą.