Golas 2017

….…..Telšiuose pasibaigė GOLO apskrities varžybos. Į finalą susirinko keturios stipriausios komandas iš Telšių apskrities. Kovos stadione vyko iki paskutiniųjų minučių, o nugalėtojai paaiškėjo tik po turnyrinės lentelės detalesnio apskaičiavimo. Jaunesniųjų amžiaus grupėje stipriausia buvo – Mažeikių “Ventos” progimnazijos komanda.

Paskutinio skambučio šventė

……Birželio 2 dieną.Šateikių pagrindinėje mokykloje vyko paskutinio skambučio šventė.. Dešimtokus sveikino mokyklos direktorius Paulis Zakalskis, Šateikių seniūnas Zigmantas Strumyla, Šateikių parapijos klebonas, bibliotekos vedėja irŠateikių bendruomenės pirmininkė. Mokyklos draugai dešimtokus palydėjo prasmingais posmais ir dainomis.
………Dešmtokų perskaitytas mokyklos testementas ir mokyklos raktas buvo įteikktas būsimiems šeimininkams- devintokams.

Ketvirtokų šventė

……..Birželio 1d. Šateikių pagrindinėje mokykloje vyko ketvirtokų šventė. Jiems buvo įteikti pradinio ugdymo baigimo pažymėjimai. Ketvirtokus sveikino mokyklos direktorius, pavaduotoja ir mažieji mokyklos draugai. Skambėjo dainos, moksleiviai, mokytojai ir tėveliai sukosi šokio  sūkuryje. ..Visi ketvirtokams linkėjo sėkmės tolimesniame  mokymosi kelyje.