Projektas ,,Spalvinga Rudenio šnekta“

14………Spalio 19 dieną Šateikių pagrindinės mokyklos pradinukai ir priešmokyklinės grupės vaikai kartu su biblioteka ir kultūros centru dalyvavo projektinėje dienoje „Spalvinga Rudenio šnekta“. Kiekviena klasė rudeniškais akcentais puošė bibliotekos langus. Visi mokyklos ir miestelio bendruomenės nariai gali balsuoti už labiausiai patinkantį langą. Konkurso nugalėtojai bus skelbiami.
Mokytojos S. Šimkevičienės paruošti mokiniai pakvietė visus pasigrožėti žaviu ir spalvingu spektakliu pagal Selemono Paltanavičiaus kūrinį „ Raudonviršio batai“.
Trečiokai mažiesiems perskaitė Imanto Zieduonio „Rudąją pasaką“. Visi vaikai kūrė voveriuko, grybuko, ežiuko, zuikiuko aplikacijas. Jomis irgi papuoš biblioteką.
Koks gražus, spalvingas ir turtingas tas mūsų dosnusis Ruduo.