Rusų kalbos dailyraščio ir raiškiojo skaitymo konkursas

……..3Šių metų balandžio 19 dieną mokykloje vyko rusų kalbos dailyraščio  ir raiškiojo skaitymo  konkursas. Atrankiniame dailiojo rašto etape dalyvavo visi mokyklos mokiniai, besimokantys rusų kalbos. Į finalinį  etapą pateko  dvylika  mokinių. Taisyklingiausiai, gražiausiai ir tvarkingiausiai rašė septintos klasės mokinės Deimantė Kaubrytė ( I vieta), Akvilė Pociūtė (  II vieta ) ir šeštokė Kamilė Andriuškaitė ( III vieta ). Pirmos vietos laimėtoja iškovojo teisę atstovauti mūsų mokyklą rajoniniame rusų kalbos dailyraščio konkurse.
Raiškiojo skaitymo konkurse panoro dalyvauti  net 18 mokinių. Buvo deklamuojami žinomų rusų poetų eilėraščiai. Prizinės vietos atiteko penktokei Gintarei Buivydaitei ( I vieta ), septintokei Akvilei Pociūtei ( II vieta ). Trečia vieta skirta net keturiems mokiniams: šeštokei Kamilei Andriuškaitei, septintokams Deimantei Kaubrytei ir Laurynui Budriui, aštuntokei Kristinai Žutautaitei. Šaunu, kad mokiniai entuziastingai ir noriai dalyvavo konkurse, kruopščiai jam ruošėsi,  parodė geras žinias.