Rugsėjo 1-oji – mokslo ir žinių diena

Šateikių pagrindinės mokyklos bendruomenė Rugsėjo 1-osios šventę pradėjo šv. Morkaus  bažnyčioje šventomis mišiomis, kurias aukojo parapijos klebonas Gediminas Norvilas.

Mokykloje šventę pradėjo ketvirtokai, gražiais posmais palinkėdami visiems gerų naujų mokslo metų. Mokyklos bendruomenę sveikino ne tik mokyklos direktorė Dalicija Kubilienė, bet ir svečiai: Plungės rajono savivaldybės mero pavaduotojas Mindaugas Jurčius, Šateikių seniūnas Zigmantas Strumyla,  Šateikių kultūros centro direktorė Danutė Šatkuvienė, bibliotekos vedėja ir mokyklos tėvų komiteto pirmininkė Margarita Gedvilienė, Šateikių bendruomenės pirmininkė Aušra Petrošienė. Mokiniai apdovanoję mokytojus gėlėmis išskubėjo į pirmąją pamoką susitikti su auklėtojomis ir klasių draugais.