Projektinė diena „TĖVELIŲ DIENA“

Projektinės dienos „TĖVELIŲ DIENA“ metu vyko nuotaikinga mugė. Į ją mokiniai sunešė savo, tėvelių ir net senelių pagamintų daiktų, skanėstų. Ant „prekystalių“ puikavosi mokinių dirbiniai iš molio ir medžio, mezginiai ir karpiniai. Visi galėjo nusipirkti  paskanauti gardžiausių kepinių, kaimiškų sūrių, medaus.

Aktyviai i šventinę mugę įsijungė mokiniai ir jų tėveliai iš Aleksandravo ir Norvaišių.

Mugės dalyvius linksmino mokyklos folkloro ansamblis, muzikos būrelio nariai.

Nebuvo nei vieno dalyvio, kuris iš mugės būtų išėjęs tuščiomis. Išsinešė ne tik įsigytą daiktą, skanėstą, bet ir gerą nuotaiką.

Balandžio 22 mokyklos dramos būrelio nariai suvaidino Žemaitės komediją „Trys mylimos“. Spektaklis buvo skirtas žymiajai kraštietei atminti, nes birželio 4 bus švenčiamas jos gimtadienis.

Spektaklis pavyko puikiai. Žiūrovai negailėjo artistams nei aplodismentų, nei gėlių, nei dovanų.