Projektinė diena „TĖVELIŲ DIENA“

Projektinės dienos „TĖVELIŲ DIENA“ metu vyko nuotaikinga mugė. Į ją mokiniai sunešė savo, tėvelių ir net senelių pagamintų daiktų, skanėstų. Ant „prekystalių“ puikavosi mokinių dirbiniai iš molio ir medžio, mezginiai ir karpiniai. Visi galėjo nusipirkti  paskanauti gardžiausių kepinių, kaimiškų sūrių, medaus.

Savaitė be patyčių

Kovo 18-22 d. Lietuvoje vyko „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“, iki šiol žinoma pavadinimu „Savaitė BE PATYČIŲ“. Mūsų mokykla taip pat nėra abejinga šiai akcijai. Ją kartu su mūsų mokyklos mokiniais, mokyklos bendruomenės nariais, svečiais minėjome jau ketvirtus metus.

Šimtadienis

Kovo 1 dieną mokykloje vyko dešimtokų šimtadienis.

Šimtadienį organizavo devintokai. Šiemet pasirinkta tema „Daktarai“.

Tą dieną mokykloje papuošė stendą „Virusų nešiotojai“. Tai dešimtokų nuotraukos.

KALĖDINĖ EGLUTĖ

2012 gruodžio 21 dieną vyko KALĖDINĖ EGLUTĖS šventė. Iš ryto šurmuliavo pradinių klasių moksleiviai.Dalyvavo ir moksleiviai iš Aleksandravo pradinės mokyklos.Buvo gausu tėvelių.

Vėliau į šventę rinkosi 5-10 klasių mokiniai. Vyko teminė popietė. Mokiniai pasakojo, kaip KALĖDAS ir NAUJUOSIUS METUS švenčia įvairiose pasaulio šalyse. Buvo apsirengę įvairių tautų nacionaliniais rūbais, žiūrovus žavėjo linksmais įdomiais pasirodymais.