Pergalių derlius

Rajone turbūt jau nieko nebestebina Šateikių pagrindinės mokyklos sportininkų pergalės.

Mokinių iškovotos taurės jau nebetelpa prizų stende.

Ne išimtis yra ir šie mokslo metai. Laimėjimų derlius užderėjo puikus. Ypatingai geri rezultatai Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių kvadrato ir futbolo varžybose.

2002 m. ir jaunesnių mokinių kvadrato zoninėse varžybose, kuriose dalyvavo moksleiviai iš Plungės , Telšių ir Kretingos r., Šateikių pagr. mokyklos komanda iškovojo II vietą, o mergaičių (gim. 2000 – 2001 m.)komanda kvadrato  zoninėse varžybose, kuriose dalyvavo Plungės,  Telšių , Kretingos ir Skuodo r.  mokinės, po įtemptos kovos iškovojo garbingą III vietą.

2013 m. sausio 19d. Šiaulių r. Verbūnų pagrindinėje mokykloje vyko mergaičių mažojo futbolo 5×5 zoninės varžybos. Dalyvavo Plungės ,  Šiaulių , Kelmės, Joniškio r. komandos. Mūsų mergaičių  komanda užėmė III vietą.

2013 m. sausio 17 d. Gargždų policijos sporto salėje  vyko  berniukų mažojo futbolo 5×5 zoninės varžybos. Šateikių  pagrindinės mokyklos berniukų komanda užėmė I vietą ir įgijo teisę vykti į tarpzonines varžybas, kurios vyko 2013 02 09 Kuršėnuose. Varžybose dalyvavo Šiaulių , Plungės , Kelmės  ir Panevėžio r. komandos.

Šateikių pagrindinės mokyklos berniukų komanda užėmė I vietą ir pateko į finalines varžybas.

Gerai pasirodė ir mokyklos berniukai  Plungės r. bendrojo ugdymo mokyklų mokinių svarsčių kilnojimo varžybose. Bendroje įskaitoje Šateikių pagrindinė mokykla iškovojo III vietą.

Atskirose svorio kategorijose Vitalijus Židkovec ir Edgaras Vareika buvo pirmi.

Mokykla didžiuojasi savo sportininkais ir tiki, kad ir toliau pergalių derlius nemažės.