Tvarkingiausio rusų kalbos sąsiuvinio konkursas

Net du mėnesius mokykloje vyko tvarkingiausio rusų kalbos sąsiuvinio konkursas. Malonu, kad šiais kompiuterinių technologijų ir mobiliųjų telefonų laikais yra nemažai mokinių, besistengiančių gražiai ir dailiai rašyti, stropiai ir kruopščiai atlikti užduotis. Vertinant sąsiuvinių tvarkingumą buvo atsižvelgta į rašto taisyklingumą, paraščių laikymąsi, bendrąją rašto kultūrą.
Konkurso nugalėtojais tapo: 6 klasė – K. Daračius; 7 klasė – G. Viskontaitė, E. Kumpytė, M. Navickaitė; 8 klasė – G. Vareikaitė, G. Ruginytė, E. Sukauskaitė; 9 klasė – V. Proninaitė; 10 klasė – A. Sipavičiūtė, A. Sukauskaitė. Sveikiname nugalėtojus!
Tikimės, kad šis konkursas paskatins visus mokinius prižiūrėti sąsiuvinius, tvarkingai atlikti paskirtas užduotis, kreipti dėmesį į rašto kultūrą.

Rusų kalbos mokytojas K. Dzvonkus