Teisinių žinių konkursas „Temidė“

Kovo 9 d. Šateikių pagrindinės mokyklos mokiniai: Gintarė Buivydaitė (10 klasė), Lukas Ripkauskas (9 klasė), Mikas Salys (9 klasė), Laurynas Matevičius (9 klasė), Emilija Sukauskaitė (8 klasė) dalyvavo Klaipėdos policijos organizuotame teisinių žinių konkurse „Temidė“. Konkursas vyko nuotoliniu būdu. Šio konkurso tikslai – ugdyti mokinių teisinį sąmoningumą, supratimą apie teisinę sistemą, vykdyti tarp mokinių ankstyvąją teisės pažeidimų, narkomanijos, smurto prevenciją, suteikti mokiniams žinių, kuriant saugią aplinką, skatinti mokinių, mokytojų, tėvų ir teisinių institucijų bendradarbiavimą. Šiemet mokiniai turėjo domėtis Baudžiamuoju kodeksu, Administracinių nusižengimų kodeksu, Kelių eismo taisyklėmis, Vaiko minimalios ir vidutinės priežiūros įstatymu ir, be abejo, Konstitucija. Dalyviai buvo apdovanoti prizais.