IKIMOKYKLINIO AMŽIAUS GRUPĖS VEIKLA KOVO MĖNESĮ

Kovas –  pirmasis pavasario mėnuo. Šiemet jis  ypatingas, nes KOVO 11- ąją kartu su visais šventėme LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO 30- metį. Mes žiūrėjome  apie Lietuvą filmą, su pradinių klasių vaikais  piešėme bendrą piešinį, dalyvavome koncertuose ir savo padarytomis  tulpėmis su švente sveikinome  Šateikių miestelio gyventojus.

Deja, bet  nutiko nenumatytas dalykas ir teko išmokti visiems dirbti truputį kitaip. Lietuvoje paskelbtas karantinas, todėl pradėjome dirbti nuotoliniu būdu, bet veiklų tikrai netrūko.  Visi skubėjome žadinti žemę, ieškoti pavasario ženklų, o ir oras buvo labai pavasariškas. Paminėjome Pempės ir Gandro, Žemės ir Vandens dienas. Pavasario pradžia taip pat puikus metas pradėti sėją, susipažinti su augalo dalimis, apžiūrėti sodo augalus. Taigi mažieji namuose su tėveliais ir sėjo mažas sėklytes, ir sodino svogūnus, o kai kurie jau ir derliumi  džiaugiasi. Laikas namuose su šeima neįkainojamas.

Parengė

ikimokyklinio ugdymo mokytoja