Projektas ,,Rudenėli, labas…“

Šateikių pagrindinėje mokykloje nuo rugsėjo 23 iki 27 dienos vyko projektinė veikla – „Rudenėli, labas…“.  Dalyvavo ikimokyklinukai, jungtinės  priešmokyklinės ugdymo  grupės vaikai ir 1-4 klasių mokiniai. Vaikučiai kartu su savo tėveliais gamino linksmąsias daržoves ir jomis puošė mūsų  mokyklą. Projekto tikslas:  turtinti žinias apie rudenį, jo gėrybes, formuoti sveikos gyvensenos įgūdžius. Visa savaitė buvo skirta rudens požymiams, spalvoms, derliui, vitaminų naudai. Skatinome vaikus kuo daugiau valgyti vaisių, uogų ir daržovių. Minėme mįsles apie vaisius, daržoves ir grybus. Žaidėme, šokome įvairius ratelius. Vaikai sužinojo patarlių, priežodžių, pajuokavimų apie rudens gėrybes. Projektą baigėme Šateikių nuostabiame parke – „Konservavome rudenį“ . Vaikai džiaugėsi savo puikiais darbeliais. Patyrė puikių emocijų, rado dar nematytų rudens gėrybių.

Ačiū vaikučių tėveliams, prisidėjusiems prie projekto.

Projektą rengė pradinių klasių mokytojos: Vigilija Urbonė, Alma Jašinskienė, Saulena Šimkevičienė, Rimalda Beniušienė , jungtinės priešmokyklinės grupės pedagogė Edita Dzvonkuvienė  bei ikimokyklinukų auklėtoja Irma Gruinienė.