Projektas ,,Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo veiklos tobulinimas Mažeikių ir Plungės rajonų mokyklose“

Rugsėjo 5-6 dienomis startavo ES struktūrinių fondų lėšomis finansuojamas projektas ,,Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo veiklos tobulinimas Mažeikių ir Plungės rajonų mokyklose“. Projektą įgyvendina Mažeikių lopšelio – darželio ,,Buratinas“ mokytojai kartu su Tirkšlių darželio ,,Giliukas“ ir Plungės r. Šateikių pagrindinės mokyklos pedagogais. Pirmoji veikla – pedagogų kvalifikacijos kėlimas pagal priešmokyklinės ugdymo metodikos ,,Laikas kartu“ diegimą įstaigose- įvyko l.- d. „Buratinas“. Mokymus vedė lektorius Linas Slušnys, LIONS QUEST direktorius ir instruktorius.