Šiaurietiško ėjimo pamokos

……..2016 m. rugsėjo 29 d. Šateikių pagrindinės mokyklos stadione vyko šiaurietiško ėjimo pamokos. Mokymus vedė  Plungės  rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro direktorė  Daiva Zablockienė.    Mokymų metu Šateikių pagrindinės mokyklos mokiniai, Šateikių kaimo bendruomenės nariai daugiau sužinojo apie šiaurietiško ėjimo teikiamą naudą, lazdų pasirinkimą, aprangą. Praktinės dalies metu buvo mokomi šiaurietiško ėjimo pagrindų.Po užsiėmimų visi jėgas atgavo pasivaišindami bedruomenės pirmininkės Mildos Ripkauskienės išvirta koše, šilta žolelių arbata.Visus tuos, kurie susidomėję iš savo kiemų stebėjo šiaurietiško ėjimo pamoką, kviečiame kitą kartą prisijungti ir patiems patirti kaip smagu užsiimti bendra veikla su kitais bendruomenės nariais.