Edukacinė išvyka į UAB „ROSHEN“ konditerijos fabriką

IMG_0734…………2016 m. gegužės 11 d. Šateikių pagrindinės mokyklos 8 klasės mokiniams vyko profesinis veiklinimas – edukacinė ekskursija į UAB „ROSHEN“ konditerijos fabriką. Prieš patenkant į gamybines patalpas, kiekvienam mokiniui buvo išduota speciali apranga – chalatas, kepuraitė ir antbačiai. Mokiniai sužinojo, kokie higienos ir darbo saugos reikalavimai taikomi dirbant konditerijos fabrike. Po trumpo pasakojimo apie Roshen korporacijos susikūrimą ir kino siužeto „Šokolado fabrikas“ peržiūros mokiniams vyko ekskursija po gamybines patalpas, kur savo akimis pamatė visą karamelės gamybos procesą. Mokiniams vyko karamelės gamybos pamoka, kurioje mokiniai turėjo galimybę pasijusti konditeriais ir patys pasigaminti savo rankų darbo ledinuką. Ekskursijos pabaigoje mokiniai buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis.