Paskutinio skambučio šventė

Birželio 5 dieną Šateikių pagrindinė mokykla gyveno šventiškomis nuotaikomis. Su mokykla atsisveikino dešimtokai.  Pirmokai, juos atvedę į papuoštą aktų salę, sveikino posmais ir dainomis. Platelių meno mokyklos  Šateikių filialo šokėjai pasveikino susirinkusius  dviem išradingomis šokio kompozicijomis. Mokyklos merginų ansamblis negailėjo skambių dainų išeinantiems mokyklos draugams.

Paskutinio skambučio  proga dešimtokus sveikino mokyklos  direktorė Dalicija Kubilienė, Šateikių parapijos klebonas Gediminas Norvilas, Šateikių seniūnas Zigmantas Strumyla, Šateikių kultūros centro direktorė Danutė Šatkuvienė, bibliotekos vedėja Margarita Gedvilienė. Tėvelių vardu padėkos ir sveikinimo žodžius tarė Ramutė Žilienė. Devyniolika dešimtokų, pasodinę medelį, išsiskyrė tam, kad vėl susitiktų.