Pirmokai Bukantėje

Gegužės 19d. pirmokai lankėsi Žemaitės muziejuje Bukantėje. Mažieji mokėsi lieti žvakeles. Džiaugėsi kvapniais vaškiniais zuikučiais, ežiukais, angeliukais ir kitų formų pasigamintais darbeliais. Kol žvakelės stingo, apžiūrėjo muziejuje esančius senovinius daiktus, klausėsi pasakojimų apie rašytojos vaikystę.

Su didžiuliu džiaugsmu išbandė rašymą žąsies plunksna. Mokėsi rytinio pasveikinimo žodžius, turėjo galimybę išgirsti apie Povilo Višinskio pagalbą būsimai rašytojai, jo teiktas pamokas. Dvaro kiemelyje pirmokiukai išmoko žaidimų, patys pabuvo žąsyčiais, bėginėjančiais ir besislepiančiais pievelėje. Visa popietė prabėgo kaip akimirka. Už šį nepamirštamą, nuoširdžiai pravestą edukacinį renginį esame dėkingi muziejaus darbuotojoms Aušrai Petrošienei, Laimai Puidokienei ir Laimutei Arlauskienei.