Pavasario šventė

Balandžio 15 dieną 1-10 klasių mokiniai, mokytojai ir tėveliai susirinko į neįprastą renginį -Pavasario šventę. Prieš tai visą savaitę mokykloje veikė margučių paroda. Biologijos mokytoja A. Vengalienė papasakojo apie pavasario pranašus: pirmus paukščius, augalus, gėles, apie gamtos prabudimą.

Linksmai apie pavasarį dainavo „Blendžiavukai“- vaikų folklorinis ansamblis vadovaujamas mokytojos Saulenos Šimkevičienės.

Visus nuotaikingai cirko programai pakvietė trečiokai. Mokinius paruošė mokytoja R. Beniušienė. Daugiausiai energijos mokiniams teko išnaudoti, dalyvaujant sportinėse estafetėse ir virvės traukimo varžybose, kurias suorganizavo mokytojai R. Beniušienė ir A.Paulauskas.

Vyko pavasarinė mugė, margučių ridenimo konkursas. Aktyviausi margučių parodos, sportinių estafečių dalyviai buvo apdovanoti žaismingais prizais. Šventę vainikavo mokyklos dramos būrelio pasirodymas. Mokiniai, vadovaujami mokytojos I. Valančienės, parodė spektaklį pagal Z.Ergle pjesę „Mikas ir Maris Tinginijoje“