Šateikiškiai – respublikinėje praktinėje mokinių konferencijoje

Jau ketvirtus metus Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinėje mokykloje vyksta respublikinė praktinė mokinių konferencija ,,Ieškome, tiriame, kuriame“. Šiemet joje dalyvavo ir mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai.

Folklorinis ansamblis ,,Blendžiavukai“, vadovaujamas pradinių klasių mokytojos metodininkės Saulenos Šimkevičienės, paruošė projektą ,,Šateikiams- 420“. Trečiokai Gintarė Buivydaitė ir Ainaras Tupikas demonstravo Šateikių praeities ir dabarties nuotraukas, supažindino su gimtojo miestelio istorija. Visus sužavėjo žemaitiškai atliekamos dainos, širdžiai mielas kanklių skambesys.

Ketvirtokė Kamilė Andriuškaitė pristatė dramos būrelio vaikų ir jų mokytojos Editos Dzvonkuvienės parengtą projektą ,,Vientisa pasaulio samprata pasakoje“. Kadangi netikėtai susirgo pagrindinė vaidinimo veikėja-bobutė, tai konferencijos dalyviai stebėjo spektaklio ,,Pupa ir seneliai“ video įrašą, nufilmuotą Žemaitės muziejuje Bukantėje.

`Renginiu likome sužavėti. Grįžome namo, pasisėmę malonių įspūdžių ir naujų idėjų.