Matematikos savaitė

Kovo 14-21 dienomis mokykloje vyko matematikos savaitė. Renginio tikslas sudominti mokinius matematika, atskleisti jos įdomybes ir parodyti mokiniams, kad matematika-tai ne vien skaičiai ir formulės.

Kovo 14 diena-Tarptautinė π diena. Mokiniai mokėsi π reikšmę. Stengėsi  kuo daugiau atsiminti skaitmenų.

Kovo 15d.-Matmintinio konkursas. Visų klasių mokiniai galėjo išbandyti savo jėgas mintino skaičiavimo konkurse. Vyresniųjų klasių mokinių tarpe geriausiai sekėsi 10 kl. Mokiniam Tautvydui Vainušiui ir Kamilei Šakalytei, bei 9 kl. mokiniui Giedriui Šimkui. Tarp I-IV kl. Geriausiai išsprendė Buivydaitė Gintarė, Vaitkus Mantas ir Šakalys Dovydas. V-VII kl. tarpe nugalėtoju tapo Žukauskas Deividas.

Kovo 18 dieną buvo organizuojamas uždavinių sprendimas. Už teisingai išspręstus uždavinius mokiniai gavo „Matličių“ (pinigėlių)

O kovo 19-20 dienomis buvo organizuojamas „Matematinis turgelis“, kur už surinktus matličius mokiniai galėjo nusipirkti įvairių smulkmenų. Savaitė baigėsi kovo 21d. Tarptautiniu matematikos konkursu „Kengūra“.

Šventę organizavo matematikos mokytojos Ramutė Dimienė ir Verotė Genutienė.