„Pumpurėlių“ veikla rugsėjo – spalio mėnesiais

Naujieji mokslo metai – nauja pradžia, nauji darbai ir lūkesčiai. Susirinkome visi pailsėję ir pasiilgę draugų bei žaidimų. Rugsėjo puikūs orai mums leido labai daug laiko praleisti lauke, naujai įrengtoje žaidimų aikštelėje. Čia netrūksta žaidimų ir kitų veiklų: vaikai čiuožia, kapstosi smėlyje, kasdien sugalvoja vis naujų žaidimų su kamuoliu. Į grupę atėjo ir naujų vaikučių, tačiau adaptacija nebuvo sudėtinga ir labai ilga. Naujokėliai puikiai įsijungia į grupės veiklą, linksmai  žaidžia su draugais.

Ilgai nelaukę kibome į darbus. Pirmiausiai prisiminėme, kaip tapyti teptuku ir pirštukais. Juk taip smagu žaisti su spalvom! Bet ateina laikas ir rimtesniems darbams. Kūrėme mašinas, piešėme šviesoforus, pakartojome, kaip saugiai keliauti į darželį, o iš namų  atsineštomis  ratuotomis priemonėmis daug važinėjome  ir buvome aktyvūs  Europos judumo savaitės dalyviai.

O koks gi rudenėlis be miško ir daržo gėrybių? Todėl apie daržoves, vaisius ir grybus daug skaitėme, žiūrėjome nuotraukų ir filmukų, žaidėme ir šokome. Taip pat ėjome į parką rinkti kaštonų, matavome medžių storį, iš kaštonų dėliojome parko kirmėlytę.

Spalio 4-oji – Pasaulinė gyvūnų diena. Minint šią dieną, visą savaitę paskyrėme pokalbiams apie naminius gyvūnus. Daugiausia džiugių emocijų suteikė išvyka į Salantų mini zooparką, kur vaikai iš arti pamatė ir išgirdo apie įvairių paukščių ir gyvūnų gyvenimą.

Ruduo – dosnus metas, o aplink daug vitaminų. Vaikai apžiūrinėjo, lietė, uostė ir ragavo įvairių daržovių ir vaisių, namuose kartu su tėveliais iš rudens gėrybių kūrė darbelius. Na, o rudens vidurį simboliškai paminėjome rudenėlio švente „Labas, rudenėli“.