Nuo spalio 21 dienos – ugdymo mokyklose organizavimas nuotoliniu būdu

Plungės rajono savivaldybės Ekstremaliųjų situacijų operacijų centro vadovas Mantas Česnauskas, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremalios situacijos valstybės operacijų centro vadovo sprendimais su visais pakeitimais ir atsižvelgdamas į ypatingas aplinkybes (sergančiųjų skaičių koronavirusine infekcija) Plungės rajono savivaldybėje, priėmė sprendimą ir nurodė Plungės bendrojo ugdymo mokyklų vadovams nuo 2020 m. spalio 21 d. organizuoti ugdymą nuotoliniu būdu iki kol Plungės rajono savivaldybės teritorija vėl bus mažos rizikos savivaldybe.

Nuo trečiadienio nuotoliniu būdu mokysis mokiniai, kurie mokosi pagal vidurinio ugdymo programą, taip pat mokiniai, kurie mokosi pagal pagrindinio ugdymo pirmosios ir antrosios dalies programas (5-12 klasių mokiniai).

Bendrojo ugdymo mokyklų vadovams nurodyta sudaryti sąlygas mokytis mokyklos patalpose tik pavieniams mokiniams, kurie dėl ypatingai svarbių priežasčių negali būti ugdomi nuotoliniu būdu (mokiniams, kuriems nustatyti vidutiniai ir dideli specialieji poreikiai, neturi galimybių mokytis nuotoliniu būdu ir kitos svarbios aplinkybės, dėl kurių sprendimą priima įstaigos vadovas).

Šis sprendimas netaikomas tik Plungės specialiojo ugdymo centrui.

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.