DARBŠTUOLIAI PRIEŠMOKYKLINUKAI

Šateikių pagrindinės mokyklos jungtinės priešmokyklinės grupės vaikučiai nepraranda energijos, kantrybės ir jėgų pačioms įvairiausioms veikloms. Kartu su tėveliais, vyresniaisiais ir jaunesniaisiais  broliukais ir sesutėmis kuria darbelius, mokosi raideles, skaičiuoja, atlieka skirtas užduotėles EMA pratybose, sėja augaliukus, stebi pavasarinius pokyčius, džiaugiasi paukščiukais,  bendrauja, žaidžia, ruošiasi artėjančioms Velykų šventėms. Mažieji Smalsiukai iš tikrųjų labai darbštūs. Povilas, Arnas, Emilija, Danielius sukūrė eksponatus respublikiniams vaikų kūrybiškumo konkursams – parodoms ,, Kas ten krebžda, kas ropoja, kas medelyje plasnoja“ ir  ‚,Mano šeimos Velykų margutis“. Džiaugiamės mažųjų entuziazmu, darbštumu. Lai mažas širdutes šildo ir vis labiau besišypsanti saulutė, ir tėvelių artuma.