IKIMOKYKLINIO AMŽIAUS GRUPĖS VEIKLA VASARIO MĖNESĮ

Vasaris – paskutinis žiemos mėnuo. Tik šių metų žiema panašesnė į rudenį. Vaikai lauke neregėjo sniego, nejautė nosis geliančio šaltuko. Bet mes neliūdėjome: žaidėme, kalbėjomės įvairiomis temomis, šokome ir dainavome. Mėnesį pradėjome pokalbiu apie namus, po to pasivaikščiojimų metu ieškojome miestelyje gražiausio, didžiausio, mažiausio namo. Taip pat šis laikotarpis kupinas tautinių švenčių. Prisiminėme Lietuvos vėliavos spalvas, jų reikšmę, mokėmės giedoti himną. Smagiai ir saldžiai paminėjome Meilės dieną.

Po smagių žiemos palydų nėrėme į pasakų pasaulį. Pasaka – fantazijos lavinimo mokytoja, todėl vaikai ne tik klausėsi sekamų pasakų, bet ir patys jas vaidino pirštukinėmis lėlėmis. Puikią pažintį su knygomis pratęsėme miestelio bibliotekoje.

Parengė

mokytoja Irma Gruinienė