IKIMOKYKLINIO AMŽIAUS GRUPĖS VEIKLA SAUSIO MĖNESĮ

Sugrįžus į darželį po žiemos švenčių norisi tik žaisti su pasiilgtais žaislais ir bendrauti su draugais, todėl pirmoji smagi sausio savaitė buvo kupina džiugių vaidmeninių, judriųjų, muzikinių ir ramių žaidimų.  Prisiminėme senų laikų žaidimus, kūrėme savo šiuolaikinius, o poilsio pertraukėlių metu miklinome pirštukus dirbdami su žirklėmis. Per kitas savaites susipažinome su naminiais gyvūnais ir paukščiais bei miško žvėreliais.

Nors kalendoriuje žiema, už lango vis dar ruduo, todėl Pasaulinę sniego dieną minėjome iš popieriaus klijuodami senius besmegenius ir dalindamiesi prisiminimais, kokios būdavo žiemos.

Paskutinę sausio savaitę grupėje, knygose ir lauke ieškojome įvairių „milžino ir nykštuko” pavyzdžių, dėliojome didelius ir mažus daiktus, lyginome juos pagal spalvą ir  formą. Savaitė buvo pilna atradimų.

Parengė

mokytoja Irma Gruinienė