IKIMOKYKLINIO AMŽIAUS GRUPĖS VEIKLA GRUODŽIO MĖNESĮ

Nors kalendoriuje žiema, tačiau gamtoje karaliauja ruduo. Adventas – gerų darbų metas. Mažieji suskubo ruoštis didžiosioms metų šventėms:  puošė eglutę, grupę, dalyvavo įvairiose edukacinėse veiklose. Viena iš tokių buvo išvyka į Kalėdų Senelio rezidenciją Plungėje M. Oginskio dvare. Vaikai klausėsi pasakos, žaidė su elfėmis ir dekoravo meduolį. Dar kita edukacija vyko mokykloje, kur vaikai klausėsi apie advento papročius, tradicijas ir patys minkė meduoliukus. Skaniausia valgyti savo padarytą.

Daug prieššventinių veiklų, kuriose vaikai noriai dalyvavo. Tai ir besmegenio aplikacija, ir eglutės spalvinimas, ir Kalėdų eglutės puošimas. Na, o visą švenčių laukimą užbaigėme smagiai šokdami, dainuodami su Snieguole ir laukdami Kalėdų Senelio su dovanomis.

Sėkmingų 2020 – ųjų visiems!

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Irma Gruinienė