Šventinė programa „Atrask Kalėdų stebuklą“

Kalėdos ir jų laukimas – stebuklų  metas, kai visi tikisi, kad juos aplankys Kalėdų Senelis. Ši svajonė Šateikių pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokinukams  išsipildė  gruodžio 17 d.  šventinėje popietėje „Atrask Kalėdų stebuklą“, kurią vedė profesionalaus „Kelionės teatro“ aktoriai.

Į ją atkeliavo ne tik Kalėdų Senelis, bet ir Snieguolė, kuri  vaikus mokė  dainuoti nykštukų dainelę ir groti stebuklingomis lazdelėmis, o mažuosius mokinukus aplankęs  Kalėdų Senelis taip pat buvo nepaprastas. Jis  apkeliavo visas pasaulio šalis ir mokėjo sveikintis visomis pasaulio kalbomis, net ir raganaičių kalba, nes ir jų šalyje sakėsi pabuvojęs.  Visus metus lauktas svečias ir mūsų vaikučius  išmokė  ta linksma raganaičių kalba kalbėti ir dainuoti. Vėliau vaikai šoko pašėlusį Kalėdų Senelio ir jo sergančio elnio išgydymo šokius, darė  mankštą ir linksmai leido laiką. Šventės metu vaikus aplankė ir aštriaprotė bei aštriasnapė Varna Varnaitė, kuri kartu su Kalėdų Seneliu, mosuodama savo dideliais sparnais, ir nunešė vaikus į stebuklingą šalį.

Taigi šventė buvo smagi ir įsimintina.