SPALVINGAS IR DOSNUS ŠATEIKIŲ RUDUO

Rudens saulė, spalvos, gaivus oras… Nors dienos ir trumpesnės, o oras po truputį vis vėsta, ruduo – itin gražus ir spalvingas. Neretai ruduo vaikus džiugina net labiau nei vasara – lietaus balos, spalvingi medžių lapai, kankorėžiai, gilės ir kaštonai jiems tampa natūraliausia ir nuostabiausia žaidimų aikštele bei lobynu.

Rudenį stenkitės praleisti kuo daugiau laiko lauke su vaikais – tai ne tik sveikatai naudingas aktyvus laisvalaikis, bet ir kasdienė galimybė pažinti gamtą, kuri šiuo metų  laiku sparčiai keičiasi, o besikeisdama dovanoja puikiausių galimybių ir priemonių kūrybiniams sumanymams.

Mokytoja Edita savo idėjomis pasidalino su priešmokyklinio ugdymo grupės vaikais. Rudenėlyje ieškojo gražiausių spalvų…Voverytės, ežiukai keitė savo kailiukus, paukšteliai mainė plunksneles, parko suoliukus apniko kaštoninių karvyčių bandos, iš po rudeninių lapų apkloto savo snukučius kaišiojo laputaitės.

Smagi, aktyvi veikla, šiltas bendrumo jausmas kiekvienam vaikučiui atnešė puikią nuotaiką, daug gerų emocijų.