Golas 2017

….…..Telšiuose pasibaigė GOLO apskrities varžybos. Į finalą susirinko keturios stipriausios komandas iš Telšių apskrities. Kovos stadione vyko iki paskutiniųjų minučių, o nugalėtojai paaiškėjo tik po turnyrinės lentelės detalesnio apskaičiavimo. Jaunesniųjų amžiaus grupėje stipriausia buvo – Mažeikių “Ventos” progimnazijos komanda.

Mūsų mokyklos mokiniai užėmė garbingą ketvirtą vietą. Vyresniųjų grupėje, po labai atkaklios kovos   stipriausia tapo Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos komanda. Šateikių pagrindinės mokyklos komanda užėmė trečiąją vietą.
……..Telšių apskrities “Golo 2017” futbolo žaidynių finalinių varžybų geriausia žaidėja jaunesniųjų grupėje pripažinta Gintarė Buivydaitė, vyresniųjų grupėje- Deividas Tamašauskas.