Susitikimas su LR Seimo nariu

……….Balandžio 24 d. Šateikių pagrindinėje mokykloje lankėsi LR seimo socialinių reikalų komiteto narys Jonas Varkalys ir Plungės rajono savivaldybės tarybos narys Algirdas Pečiulis.

………Svečiai  domėjosi ne tik Šateikių pagrindinės mokyklos ugdymo pasiekimais, bet ir socialinėmis mokinių, tėvų ir darbuotojų problemomis. Jie gvildeno mokinių lankomumo, maitinimo, pavėžėjimo klausimus.
………LR seimo narys Jonas Varkalys žvelgė į Šateikių pagrindinės mokyklos ateities perspektyvas. Mokyklos direktorius Paulius Zakalskis kartu su mokyklos bendruomene pritarė, jog, norint išsaugoti. Šateikius kaip švietimo ir kultūros centrą, reikėtų įsteigti ikimokyklinę įstaigą.
…….Tikimės, jog Seimo nario įžvalgos padės mokyklos bendruomenei susitelkti naujoms idėjoms ir darbams.