Pavasario šventė

Balandžio 26 d. Šateikių pagrindinėje mokykloje vyko karjeros planavimo netradiciniai užsiėmimai ir PAVASARIO ŠVENTĖ.
……………..Į mokyklą pakviesti svečiai supažindino mokinius su įvairių specialybių studijavimo ir darbo specifika.
…………….Aurelija Rupeikienė ir Loreta Federavičienė 5-7 klasių mokinius supažindino su kirpėjos specialybe.

…………..Giedrė Kripaitė pristatė Klaipėdos turizmo mokyklą ir supažindino su viešbučio administratoriaus specialybe. Ji noriai pasidalino įspūdžiais iš Ispanijos, kur buvo išvykusi pagal Erazmus mainų programą.
…………..10 kl. mokinys Vitalijus Antonenkovas pristatė programuotojo profesiją.
8-10 kl. mokiniai buvo supažindinti su kariūno profesija. Vyresnysis seržantas Andrejus Fedijus išsamiai papasakojo apie karininko profesijai reikalingus gebėjimus, išsilavinimą ir paragino vaikinus savanoriais tarnauti Lietuvos kariuomenėje.
…………Pavasario šventė prasidėjo mokyklos dramos būrelio pasirodymu. Dramos būrelis, vadovaujamas mokytojos Irenos Valančienės, rodė Anos Saksės pjesę „Voverių šile“.
………..Šventę užbaigė PAVASARINĖ MUGĖ, kurioje savo darbelius, gaminius ir skanumynus pardavinėjo mokyklos mokiniai, mokytojai ir tėveliai