Moksleivių protų mūšis „Nesurūkyk savo sveikatos“

15231466_10202366340156336_1528584508_o……….Mokinių proto mūšis „Nesurūkyk savo sveikatos“-  teminis renginys, skirtas nerūkymo dienai paminėti, kurio pagrindinis tikslas- atkreipti mokinių dėmesį  į tabako daromą žalą  sveikatai ir skatinti tuos, kurie pradėjo rūkyti, atsisakyti šio žalingo įpročio.

Mūsų mokyklos 7 klasės berniukų  komanda „Septintokai“  ir 8 klasės  mergaičių komanda „Sveikuolės“ 2016 m. lapkričio 23 d. dalyvavo Plungės rajono policijos ir Visuomenės sveikatos biuro organizuojamame 7-8 klasių moksleivių protų mūšyje „Nesurūkyk savo sveikatos“ I etape. 7 klasei atstovavo: T. Kupšys, G. Mačernius, M. Vaitkus, G. Baltrimas, L. Paulikas. 8 klasės komandos narės: G. Rubavičiūtė, I. Ragainytė, A. Pociūtė, D. Kaubrytė,  A. Žiliūtė. Kiekviena komanda proto mūšį pradėjo prisistatymu. Komandoms reikėjo atsakinėti į klausimus, susijusius su rūkymu,  jo žala ir teisiniu reglamentavimu. Šią rungtį vertino policijos atstovė L. Jocienė. Antroje dalyje kiekviena komanda atliko kūrybinę užduotį, kurią vertino mokyklos direktorius P. Zakalskis.  Susumavus rezultatus  paaiškėjo, jog I etape nugalėtojomis tapo mergaičių komanda, kuri iškovojo teisę 2016 m. gruodžio 7 d. dalyvauti  finale, kuriame susirungs su Plungės r. mokyklų  7-8 klasių   komandomis. Dėkojame 7-8 klasių komandoms už šaunų pasirodymą ir linkime mergaičių komandai „Sveikuolės“ sėkmės finale.