Akcija „Mes prieš patyčias“.

………Rugsėjo 9 d. Šateikių pagrindinė mokykla prisijungė prie visoje Lietuvoje vykdomos akcijos „Mes prieš patyčias“.  Šią dieną  12 val. 9-10 klasių mokiniai stebėjo tiesioginę transliaciją internetu – 20 minučių trunkantį Niko Vujičičiaus pasakojimą, skirtą mokiniams, kuriuo metu jis dalijasi sėkminga patirtimi, kaip jam pavyko sustabdyti patyčias ir kaip kiti žmonės gali padėti padaryti tą patį.
……..Nick Vujičič nuo gimimo neturi nei rankų, nei kojų, tačiau tai jo nesustabdė įrodyti sau ir kitiems, jog mėgautis gyvenimu galime ir turime kiekvienas. Įveikęs milžiniškus sunkumus, jis baigė net 2 aukštuosius, sukūrė nuostabią šeimą, kartu su žmona augina du vaikus, o laisvalaikiu plaukioja banglente, šokinėja su parašiutu, nardo ir džiaugiasi kiekviena diena. Per paskutinius keletą metų Nikas aplankė 57 šalis, kalbėjo daugiau nei 3 tūkst. renginių, susitiko su šalių vadovais ir lyderiais bei įkvėpė milijonus žmonių. Dėka puikaus humoro jausmo bei išskirtinių viešo kalbėjimo, jis sugeba motyvuoti tūkstantines auditorijas. Šiuo metu jis yra vienas stipriausių motyvatorių pasaulyje!