Pleneras Plungės M. K. Oginskio parke

……………2016 birželio 1 d., Vaikų gynimo dieną, dailės būrelio nariai vyko į plenerą ir DSCF6593edukacinę kelionę į Plungę.  Mokiniai aplankė  XVI – jaunųjų menininkų kūrybos parodą  “Stanislovas Riauba – Žemaitijos Andersenas” ir audimo dirbtuves įsikūrusias Plungės kultūros centre. Mokiniai susižavėję vaikščiojo po renovuotus  M. K. Oginskio dvaro rūmus ir aplankė ten veikiančias parodas.

Plungės r. viešojoje bibliotekoje vaikai susipažino su  restauruotos pilaitės, vadinamos laikrodine- oranžerija,  pastatų istorija, aplankė pirmąją Gerdos Pociūtės skulptūrų iš pieštukų grafito parodą. Parke mokiniai darė įspūdingos pilaitės  eskizus , o išbaigtus darbus pademonstruos rudenį mokykloje surengtoje mokinių darbų parodoje.