Rugsėjo 1- osios šventė

Nors šį rugsėjo 1-osios rytą dangumi ir plaukė grėsmingi debesys, jie nesugadino nuotaikos tiems, kurie skubėjo į šventę, kuri šiemet žadėjo būti ypatinga. Prie mokyklos esančiame skverelyje turėjo būti atidengta tautodailininko A. Žalgirio skulptūra. Gryžę po mišių visi prie jos ir būriavosi. Šventę pradėjo Mokyklos direktorius A. Vainušis. Po įžanginio žodžio skulptūrą atidengė autorius, o pašventino parapijos klebonas G. Norvilas.
Šventės metu mokyklos bengrumenei buvo pristatyti nauji mokiniai, skambėjo posmai, buvo dovanojamos gėlės mokytojams.
Šventėje dalyvavo gausus būrys svečių: seimo narys V. Gapšys ir rajono vicemeras M. Jurčius, Seniūnas G. Paulius.
Daug linkėjimų jie įsakė mokyklos bendruomenei, o seimo narys įteikė puikią dovaną- metinę prenumeratą žurnalui „Nacionalinė giaografija“
Po oficialios dalies mokiniai skubėjo į pirmąją pamoką. Darbas prasidėjo.